ART / Etchings etc / Carborundumetsning 12497705
nr 1249 7705
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Sweden. Signed, dated 1989, "Svävande kvadrater", 4/50, sheet: 65x50,
Carborundumetsning, Signerad, daterad 1989, "Svävande kvadrater", 4/50, bladets mått: 65x50
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
SEK 150
Monday April 22 2019
at 18:28:22
150 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson